Kasdienybė

Blogr.lt tinklaraštis

Antras bandymas pirkti Inbeauty.lt

lapkričio 4th, 2018

Sveiki,

senokai rašiau apie kosmetiką, bet neseniai įsigijau ir išbandžiau keletą naujų priemonių iš puslapio https://inbeauty.lt/.

Visi daiktai paliko labai gerą įspūdį, tad trumpai apie juos.

 

The Wet Brush Ovalus šepetys su kaukole – Red Rose

 

P_20181104_103325_DF

Jau kuris laikas svajojau apie naujas šukas, iki šiol teko naudoti Tangle Teezer tipo šukas, bet galiausiai supratau, kad jos visgi nėra tokios nepešančios , kaip apie jas kalbama, nes šukuojant drėgnus plaukus pakankamai pešdavo ir netgi pastebėdavau lūžtančius galiukus. Kadangi mano plaukai nuo šviesinimo labai pavargę, silpni ir linkę skilinėti nusprendžiau išbandyti wet brush – jau buvau prisiskaičius ir youtube prisižiūrėjus, kad čia tikras stebuklas ir neatsispyriau patikrinti. Galvoju nu ko galima tikėtis iš šepečio…

P_20181104_103350_DF

Pirmas įspūdis

Šukos kaip šukos – atrodo įprastai ( gražus dizainas, bet ir tiek, nieko magiško), maloni liesti plastmasė, jaučiasi kokybė, tikrai ne kokios barškančios šukelės iš drogo. Puiku.

Naudojimas

Šukuodamasi IŠKART  pajaučiau skirtumą ir beveik galiu prisiekti, kad artimiausiu metu apie kitokias šukas net nesvajosiu – jos ne šukuoja, o plaukia pro plaukus.. Nepeša, nedrąsko, maloniai masažuoja galvos odą, bet taip švelniai, kad beveik nejauti šukų prisilietimo.

Bandžiau šukuoti paprastai, sugarbanotus ir šlapius plaukus. Smagiausia, kad neištiesina ir nesugadina sugarbanotų plaukų, kas su daugeliu šukų man buvo didelė problema. Šlapių plaukų išvis nepeša, nu kažkas nerealaus. Po savaitės su šiom šukom daug mažiau veliasi plaukai, jokių koltūnų, o šukuotis noriu vėl ir vėl.

Beje šių šukų yra įvairių dydžių ir dizainų, tad kiekvienam pagal poreikį tikrai bus :)

Įsigyti galite čia: https://inbeauty.lt/ovalus-sepetys-su-kaukole-red-rose-1-vnt-?search=wet%20brush

Evo Fabuloso PLATINUM BloNDE Spalvos palaikymo kondicionierius

P_20181104_103234_DF

Dabar, kai būti blondine tapo ypač populiaru, nieko jau nebestebina visokie violetiniai šampūnai ir kondicionieriai, skirti geltonų atspalvių išėmimui. Pati esu išbandžiusi ne vieną priemonę, bet man tiesą sakant jos niekada labai ilgam neveikdavo, arba plaukai tapavdo super sausi nuo dažančio šampūno, arba tokie violetiniai kad neatsiplaudavo savaitę, o violetiniai kondicionieriai išvis neturėjo jokio poveikio.

Kol kas šį kondicionierių naudojau dukart, jis super nuima geltonus tonus, plaukai tampa beveik sidabriniai (kas to bijote – nerekomenduoju, bet yra atspalvių ir kitų plaukų tonų savininkėms, net rudaplaukėms), laikosi ne vieną ir ne du plovimus, plaukai nesausėja, o tampa minkšti ir švelnūs, kaip po gero kondicionieriaus. Blondinės – rekomenduoju!!!!

Ateityje planuoju išbandyti kitas spalvas laikinam plaukų nudažymui, nenaudojant dažų, pranešiu kaip seksis, tad sekite artėjančius blogus :)

Įsigyti galite čia:https://inbeauty.lt/platinum-blonde-spalvos-palaikymo-kondicionierius-30-ml?search=evo%20fabuloso

Kiti atspalviai:https://inbeauty.lt/index.php?route=product/search&search=evo%20fabuloso

Lakme Toneris perlas, K.BLOND

P_20181104_103419_DF

Dar viena prekė orientuota į blondines (labai atsiprašau) – mėlynos spalvos toneris. Toms, kurioms šampūnas/kondicionierius nebesuteikia norimo efekto, arba norisi ilgesniam laikui rezultato.

Ką galiu pasakyti – nėra amoniako, tad tikrai gardžiai kvepia, reikia maišyti su šproc. oksidacine emulsija.

gerai nuima geltonus, net šiek tiek orandžinius tonus, laikosi ilgai, plaukai po procedūros blizga. Gera kaina, nes teko pirkti BLOND ME serijos tonerį, kuris buvo dvigubai brangesnis, o efektas toks pats. Rekomenduoju. Yra du atspalviai.

Įsigyti galite čia: https://inbeauty.lt/puoselejimas-lakme-toneris-perlas-k-blond-60-ml?search=k.%20blond

Kitas atspalvis:https://inbeauty.lt/puoselejimas-lakme-toneris-sidabrinis-k-blond-60-ml?search=Lakme%20Toneris

Tikiuosi informacija buvo naudinga, jei turite klausimų – kreipkitės ir iki kitų susirašymų. :)

Comments

comments

Comments are closed.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos